Yukarı Çık

TR | EN

Plastiğe Hayat Veren Marka - Birkap

PLASTİĞE HAYAT VEREN MARKA

1986 yılında otomotiv sanayi için plastik parçaların üretimi amacı ile kurulan BİRTAŞ A.Ş., 1998 yılında plastik su kapağı imalatı çalışmalarına başladı. Gıdaya uygun su kapağı alanında araştırma ve geliştirme çalışmalarını 1999 yılında tamamlayarak, Türkiye’de plastik kapak sektöründe yerli patente sahip ilk firma olarak, BİRKAP tescilli markası altında üretime geçti.

BİRKAP yönetimi, “her bir çalışan şirket ortağıdır” inanışından hareketle insan gücüne büyük yatırımlar yapar, sürekli motivasyon aşılayarak “yaratıcı fikirlerin” önünü açar ve destekler, çalışanları ile beraber iş hacmini büyütmeyi hedefler.

Firma bilinirliğimiz ile paralel oranda ürün çeşidimizi artırarak yeni sektörlerde de pazar ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırken, mevcut ürünlerimizde de sürekli iyileştirmelerle iş ortaklarımıza çözümler sunmaya devam ediyoruz.

MİSYON

BİRKAP kurulduğu günden bu yana, sahip olduğumuz teknoloji, bilgi birikimi ve tecrübemiz, “sürekli iyileştirmeyi” hedefleyen eğitimli kadromuz ile iş ortaklarımızın büyüme stratejilerine paralel olarak “hijyenik ortamlarda üretilmiş yüksek kalitede ürünlerle” hizmet vermeyi, kesintisiz AR&GE çalışmaları ve satış sonrası teknik servis hizmetlerimiz ile “müşteri memnuniyetini” devamlı kılmayı hedefliyoruz.

VİZYON

Plastik ürün imalatında geri dönüşüm sistemi ile çevre duyarlılığına sahip, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmak için çalışıyoruz.